Reviews

13 коментарів

 1. Sofia

  I liked the camp as soon as I arrived. The first impression was that afterwards I would go back home, but two days later I realized that this camp was very good, I found new friends, I was able to improve my English. I want to thank Oksana for this cool and interesting week)))

  Відповісти
 2. Oleksiy Bucharov

  Доброго дня! Всім хто шукає відпочинку для дітей щоб з користю провести час під належним наглядом з максимальним залученням дітей до спільного проведення часу та вивчення мов рекомендую цей табір та вихователів.Дякую п.Оксані за якісну організацію та логістику.З повагою, Олексій Бухаров.P.S., перепрошую що рашіш не відмічав був в відрядженні.

  Відповісти
 3. Name *sasha

  Tutorcamp is very good camp.
  1. We it only healthy food
  2. Room was very clean
  3. Lessons was interested and sometimes funny
  4. In this camp was very exciting travel to Drogobuch and Tustan
  Its realy good camp??☺

  Відповісти
 4. Олена Куртяк

  Наш син Тарас-Тадей брав участь у таборі з 08 червня 2019 року. Приїхав дуже задоволений. Подружився з волонтером з США. Наступного дня після закінчення табору сам їздив, щоб побачитись зі всіма знову. Зіскучився за 1 день )))
  Умови проживання супер. Харчування смачнезне, корисне та аж надлишком.
  До дітей ставились з повагою та любов’. Так і будувалась атмосфера між учасниками табору.
  Ну і англійська. Якщо умови створені таким чином, що усе спілкування відбувається англійською, то і діватись нікуди, доводиться заговорити )))) Головне не боятись. А усе було створено так, що страху помилитись просто не було.
  Цікаві екскурсії, знайомства, спілкування, сюрпризи та подарунки.
  Пані Оксано, дякуємо Вам та усій команді за вашу працю, любов та прийняття. Чекаємо наступного року!!!

  Відповісти
 5. Taras-Tadey

  Табір ідеальний. І задоволенням поїхав ще раз. Годують смачно. А аніматори very cool

  Відповісти
 6. Олександр і Олена

  Доброго дня!

  Ми були у першому заїзді дітей. У нашої дівчинки залишилися найкращі спогади про відпочинок.

  Багато екскурсій, гарне харчування, й головне – діти займалися англійською мовою жваво, граючи.

  Навіть відсутність користування мобільними телефонами не була критичною, діти відволіклись від гаджетів та побачили інших людей та отримали живе спілкування.

  Велика подяка організаторам і викладачам за корисний час, що подарував незабутні спогади нашим дітям.

  p.s. Дарина має бажання ще раз відвідати
  TUTORCAMP

  З повагою
  Олександр і Олена

  Відповісти
 7. Оксана Балабанська-Рудик

  Табір-надзвичайний! Вдячні організатору п.Оксані,волонтерам за насичену, креативну програму, “живе,чисте” 7-денне спілкування англійською,домашню смачну кухню,затишну садибу, дружбу…На другий рік Соломія and Compani обов’язково з Tutor Camp! До зустрічі!

  Відповісти
 8. Уляна Гілевич

  Дякуємо дуже за запрошення, дитина Olesya Gilevich приїхала з табуру, дуже задоволена, насичена навчальна програма???Щиро дякуємо організаторам за такий табір, рекомендую ???

  Відповісти
 9. Natalia Bordun

  Літо – час сили. Тут ось чудова можливість для відпочинку, практикування англійської та нових знайомств.
  Маю найкраще підтвердження якості – задоволену дитину.

  Відповісти
 10. Solomiia

  I was very happy because I was in this camp last week. Thank you Okssana for amazing memories

  Відповісти
 11. Natalia

  Дякуємо пані Оксані та її команді за чудовий табір та практикум! Все було насичено і інтерактивно! Підкорили перші вершини! Діти задоволені собою і щасливі!

  Відповісти
 12. Ольга Ярова

  Щиро дякуємо за чудові і неймовірні враження дітей!!! Все дуже сподобалось, ви великі молодці!!! Продовжуйте й надалі навчати дітей лідерству, вмінню працювати в команді, відкривати цікавинки української природи та історії, а також навчати мистецтву спілкування англійською мовою:) Чекайте на нас наступного року!!

  Відповісти
 13. Василь Крюк

  Дуже вдячні пані Оксані за відданість справі, котру вона відмінно організувала. Можна тільки позаздрити тому натхненню, з котрим пані Оксана та три її англомовні пмічниці-донечки, працюють з дітками. Наша внучка Єва з задоволенням відпочила в таборі 2 терміни, хоч ми трохи і переживали, адже їй тільки 10,5 років. Сподобалося все: тепла сімейна обстановка та затишні кімнати з всима зручностями; цікаві піші походи з кашою приготованою на вогнищі, котрі проводили пані Оксана та волонтер з США Matthew; батут та квести проведені волонтеркою Юлею. Дитина тільки повернулась з морем емоцій та позитивних враженнь, а вже мріє про наступну поїздку в цей англомовний табір та зустріч з друзями в слідуючому році. Хочеться побажати такій дружній команді пані Оксани продовжувати таку цікаву та потрібну справу та нових успіхів!

  Відповісти

Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *