НАША КОМАНДА

Наші вчителі

Оксана Мотика

Оксана Мотика

Менеджер табору

13 років прожила в Лондоні, де закінчила Медичний університет, працювала лікарем уприймальному покої лікарні Св. Геогрія. У 2014р. повернулась з сім’єю в Україну. З того часу займалася волонтерською роботою – проводила уроки англійської для дітей та дорослих у місцевій бібліотеці, організовувала пришкільний табір GoCamp, пластові (скаутські) табори. Давно зрозуміла, що моїм покликанням є розвивати і навчати молодь. Зуміти донести до дитини так, щоб їй було зрозуміло і легко, щоб у дитини формувалось відношення «я можу і мені це подобається» – це те, що мені додає драйву. Мені добре знайома невідповідність сучасної української освіти вимогам часу, ось і створюю альтернативу, запит на яку зростає не лише серед батьків та дітей, а і викладачів. Тому зібрати команду однодумців не було важко. З нетерпінням чекаю початку таборів, щоб пізнавати, навчатися і розвиватися разом з дітьми.

Остап Дзондза

Остап Дзондза

Інструктор з Анґлійської та екскурсовод

Дрогобичанин за походженням, лінґвіст з вибору, театральний актор волею випадку і перекладач за фахом.
Понад 20 років я пропрацював у сфері практичної лінґвістики, яко перекладач, тож тепер хотілося би передати свої мовні знання, вміння та досвід молодим Українцям, які бажають поліпшити свої навики володіння Анґлійською.

Наші волонтери

Джон Олвуд

Джон Олвуд

Волонтер

Я старший практикуючий фахівець відділу анестезії в Університетській лікарні у Лондоні. У 2018 році я завершив кар’єру у клінічній практиці, щоб приділити більше часу моїм різноманітним медичним та музичним проектам в Україні. Я вперше приїхав в Україну в травні 2002 року, і з тих пір проводив майстер-класи з підтримки дихальних шляхів, в основному в Івано-Франківській та Тернопільській областях. Завдяки моїми тісними контактами з виробниками, вдалося пожертвувати  хірургічного обладнання та для анестезії на суму понад 1,5 млн. фунтів стерлінгів в лікарні по всій Україні. З 2004 року я веду успішний проект  для українських анестезіологів, даючи їм можливість відвідати мою лікарню в Лондоні. Я є активним членом Української медичної асоціації у Великобританії, і нещодавно я долучився до щорічного британсько-українського симпозіуму з анестезії. Я живу в західному Лондоні, одружений, маю двох доньок і люблю все, що стосується гітари. Я давно хотів долучитися до навчання українських дітей англійської мови, тому радо погодився на запрошення Оксани взяти участь у TutorCamp.

Дарка Солодуха

Дарка Солодуха

Волонтер

Darka Soloducha was born into the active community of the London Ukrainian diaspora where she studied and taught. She travels and works in the fields of education (training/tutoring), media (monitoring) and electoral canvassing and observing within the UK and Europe – including many years in Ukraine. Darka has linguistic experience with the Foreign and Commonwealth Office and NATO (translating/interpreting) as well as with charities.

Метью Марч

Метью Марч

Волонтер

Матвій—волонтер нашої команди, чия динамічна та винахідлива особистість привносить у команду нашого мовного табору широкий діяпазон ґлобального досвіду, спортивної майстерності в рухливих іграх, тренінґах і лідерстві в розмаїтих видах діяльності. Матвій брав участь в експедиціях до Нової Зеландії та Аляски, а також очолював виправи на каяках в Атлантичному Океані та по найбільших озерах Північної Америки. У своїх мандрівках Матвій відвідав 16 країн, де брав участь у цілій низці дискусійних семінарів на тему планування досліджень й ведення бізнесу в дуже різних до порівняння одна з одною країнах—від Італії до Китаю—а також предметно попрацював у фактичному управлінні підприємствами зі сфери міжнародного обслуговування клієнтів. Особливий сентимент Матвій має у стосунку до України—передусім тому, що дуже давно (1905-го року) сім’я його тата виеміґрувала до Америки з Карпатської України (розширену родину Матвій має біля Мукачева). Тепер Матвій завзято намагається допомагати дітям у кожен спосіб, як тільки може—зокрема і наприклад, він уже працював в Україні яко волонтер до помочі дітям-сиротам і дітям з особливими потребами—а тепер твердо зважився передати свій досвід, свої знання, і свій рівень Анґлійської вам—дітям, які будуть гостювати у нашому Анґломовному Таборі.

Альперен Ягмур

Альперен Ягмур

Волонтер

Мені 20 років і вивчаю машинобудування в Анкарі, Туреччина. Люблю заняття на свіжому повітрі, плавання. Мені подобається допомагати людям дізнаватися нове і одночасно вчитися.
 Йосиф Панченко

Йосиф Панченко

Волонтер

Зараз я вивчаю машинобудування в Кінгстонському університеті, під час тримісячної роботи у Львові на Electrontrans та інших фабриках вирішив провести час волонтером у таборі. Я народився в Лондоні, і тому англійська мова – моя перша мова. Мене цікавлять музика, читання, спорт, культура та подорожі. Я неодноразово відвідував Україну з 2003 року і був по всій країні.

Наші партнери

Юлія Кулиняк

Юлія Кулиняк

Експерт з квестів та організатор Mind Game

Інтелектуальна гра, пройти яку можна застосувавши максимум уважності, логіки і кмітливості. Без роботи в команді (від двох до чотирьох осіб, буває, і до п’яти) також не обійтися. Головна складність – обмежений час. Випробувати свої сили і просто добре провести час з друзями можна у нашій “Квест Кімнаті” яка знаходиться в м.Трускавець. Вердикт: бажаючим розім’яти мозок – а не печінку – рекомендується. Адже хто не мріє відчути себе Шерлоком?