Ми раді вітати Вас на нашій сторінці, адже Вам цікаво дізнатися як можна проводити канікули змістовно і корисно? Ви також хочете покращити рівень англійської свій чи дитини? Тоді Вам саме до нас!

Місце проведення табору – Трускавець . Це гарна нагода приїхати в Трускавець і батькам, чи бабусям-дідусям. Поки дитина весело і з користю проводить час на таборі, дорослі можуть повноцінно відпочити і оздоровитись 🙂

Взаємодія усіх між собою: дітей, викладачів та волонтерів  відбувається за принципами взаємоповаги, доброзичливості та справедливості. На таборі діти вчаться формувати, формулювати, доносити і аргументувати свою думку, відстоювати або змінювати її. І все англійською мовою!

Ми також пропонуємо, за бажанням, профілактичний курс лікувальної мінеральної води «Нафтусі» за призначенням лікаря.

Часом, ми проводимо англомовні табори і для дорослих – слідкуйте за оголошеннями у розділі новин.

Про табір

TutorCamp («Табір Репетитор») — це тиждень занурення у повністю англомовне середовище, де є всі можливості подолати мовний бар’єр та покращити свої розмовні навички.

Залучення волонтерів—носїів мови протягом цілого дня створює умови в яких ти «змушений» розмовляти англійською і поступово до цього звикаєш, втрачаючи страх.  Підсилення знань з граматики, вимови, словникового запасу відбувається впродовж цілої програми табору.

Навчання і спілкування викладачі ведуть лише англійською з простими поясненнями «на пальцях» і  картинками, навіть екскурсії та меню викладені  англійською.

Табір розрахований на 12 дітей, включаючи одне пільгове місце.

–  по 3-4 дитини в кімнаті

 – домашня їжа

– 4ьох разове збалансоване харчування.

У будинку  три спальні із зручними матрацами, велика  загальна кімната, кухня, чотири санвузли, великий двір. Наявне ІТ, аудіо та відео обладнання для навчання. У будинку з дітьми буде ночувати двоє дорослих.

Відбір на табір буде відбуватися на основі завдання та співбесіди. Принаймні початковий рівень знання англійської є необхідним. Важливим є бажання дитини здобувати новий досвід та знання, її позитивне ставлення до перспективи перебування в мовному таборі.